6 powodów
dla których aluminiowe drzwi zewnętrzne będą idealnym rozwiązaniem dla Ciebie
6 powodów, dla których aluminiowe drzwi zewnętrzne będą idealnym rozwiązaniem dla Ciebie

6 powodów, dla których aluminiowe drzwi zewnętrzne będą idealnym rozwiązaniem dla Ciebie

Wytrzymałość

Aluminium jest bardzo wytrzymałe. Dzięki temu jest idealnym materiałem na drzwi zewnętrzne. Skrzydła aluminiowe nie odkształcają się ani nie pękną jak inne tworzywa, takie jak drewno lub nawet PVC, więc przetrwają przez wiele lat bez konieczności dodatkowej konserwacji lub napraw. Ponadto, ponieważ aluminium nie rdzewieje ani nie koroduje, nie musisz martwić się o pogorszenie stanu drzwi z biegiem czasu z powodu narażenia na działanie czynników zewnętrznych.

Bezpieczeństwo.

Aluminiowe drzwi Kobbe są niezwykle mocne i trudne do sforsowania. Zapewniają one wysoki poziom bezpieczeństwa i spokój ducha, że Twój dom będzie chroniony przed potencjalnymi intruzami. Produkty Kobbe to modele o podwyższonej klasie bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu odpowiednich szyb i okuć możemy wyprodukować drzwi zgodne z certyfikatem antywłamaniowym RC2.

Design

Drzwi zewnętrzne Kobbe są dostępne w wielu stylach i kolorach, a skrzydła z linii Alu Design możesz zaprojektować samodzielnie. Znalezienie modelu, który idealnie odpowiada Twoim gustom i uzupełnia resztę wystroju Twojego domu jest w zasięgu ręki. Niezależnie od tego, czy wolisz bardziej nowoczesny wygląd czy coś bardziej tradycyjnego, na pewno znajdziesz drzwi aluminiowe, które idealnie wpasują się w Twoją estetykę!

Eksploatacja

Jedną z najlepszych cech drzwi aluminiowych jest to, jak łatwo je utrzymać w doskonałym stanie. W przeciwieństwie do drzwi drewnianych, które wymagają regularnego malowania lub bejcowania, wszystko co trzeba zrobić, aby drzwi aluminiowe wyglądały jak najlepiej, to od czasu do czasu przetrzeć ich powierzchnię wilgotną szmatką – nie potrzeba żadnych specjalnych narzędzi!

Termoizolacyjność.

To nasz wizytówka. Ze względu na swoje właściwości izolacyjne, drzwi Kobbe mogą pomóc w utrzymaniu niskich kosztów energii, zapobiegając ucieczce ciepła – co oznacza mniej pieniędzy wydanych na rachunki za media! Dodatkowo nasze drzwi chronią przed hałasem, dzięki ich zdolnościom dźwiękoszczelnym – zapewniając bardzo potrzebny spokój, którego szukamy w naszym domu.

Unikalne możliwości projektowania

Na aluminium znamy się jak mało kto. Dzięki temu z nami możesz sięgnąć niemal po nieograniczone możliwości, które pozwolą Ci stworzyć drzwi idealne.

Dajemy Ci bezprecedensową wolność, jeśli chodzi o możliwości projektowania drzwi zewnętrznych! Od skomplikowanych wzorów wyciętych w skrzydle, przez dobór kolorów czy okuć, na różnych technologiach pokrycia aluminium skończywszy. W Kobbe znajdziesz skrzydła wykonane w oparciu o technologię Xglass jak i takie powstałe z wykorzystaniem spieków kwarcowych czy olbrzymie obrotowe drzwi pivot.

Współpraca z Kobbe to wiele korzyści. Zwiększone bezpieczeństwo, efektywność energetyczna, stylowa elastyczność projektowania, niskie wymagania konserwacyjne, bezkonkurencyjna trwałość. Obecnie na rynku nie ma chyba innego produktu, który oferuje tak wiele pozytywów na raz – co czyni nasze drzwi opcją zdecydowanie wartą rozważenia!