KOLEKCJA ALU DESIGN

Pełny panel aluminiowy
i mnóstwo możliwości

DOOR TO DESIGN

Kolekcja Alu Design

Drzwi wejściowe z kolekcji Alu Design to pełne panele aluminiowe, które charakteryzują się dużą swobodą aranżacyjną. Z oferty możesz wybrać modele z określonymi wzorami frezów, naświetleniami bocznymi oraz elementami ze stali szlachetnej. Jednak możliwości projektowania Twoich wymarzonych drzwi zewnętrznych jest w tym przypadku bardzo wiele. Wybierz dowolny kolor z palety RAL, który idealnie wpasuje się w elewację czy kolor stolarki, samodzielnie określ położenie i rodzaj zastosowanych szyb, a nawet projekt wzoru na panelu.

KOLEKCJA ALU DESIGN

Model KB 110

Drzwi zewnętrzne, które charakteryzują się unikalnym, autorskim projektem frezu na aluminiowym panelu. Wzór ten nadaje drzwiom z tego modelu nowoczesności, która nie przytłacza

KOLEKCJA ALU DESIGN

MODEL KB 200

Prostota i elegancja to dwie cechy, które doskonale opisują ten model zewnętrznych drzwi aluminiowych. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie minimalizm, czystość formy i funkcjonalność.

KOLEKCJA ALU DESIGN

Model KB 210

Model drzwi aluminiowych, w którym można połączyć dwa kolory w dowolnym zestawieniu. Doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie oryginalność i chcą, aby ich drzwi wyróżniały się na tle innych. Można skomponować drzwi w dowolny sposób – połączyć dwa kontrastujące kolory lub zastosować odcienie zbliżone do siebie.

KOLEKCJA ALU DESIGN

MODEL KB 400

Model drzwi, w którym panel aluminiowy jest zestawiony z szybą to propozycja dla osób, które cenią sobie połączenie estetyki i funkcjonalności. Takie drzwi to nowoczesny design i wysoka jakość materiałów, co pozwala na osiągnięcie efektownego i praktycznego rozwiązania.

KOLEKCJA ALU DESIGN

Model KB 500

Drzwi zewnętrzne to wizytówka naszego domu, dlatego tak ważne jest, aby nie tylko pięknie się prezentowały, ale także były solidne i funkcjonalne. Licowana stal szlachetna to materiał o wysokiej jakości, który charakteryzuje się estetycznym wyglądem, ale również wyjątkową trwałością.

KOLEKCJA ALU DESIGN

MODEL KB 640

Drzwi aluminiowe z frezowanymi panelami to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród osób, które chcą wyróżnić swoje wejście do domu. Frezowane panele drzwiowe to technologia pozwalająca na uzyskanie geometrycznych kształtów, które tworzą niebanalne wzory na powierzchni drzwi.

KOLEKCJA ALU DESIGN

Model KB 650

Drzwi z pełnym panelem aluminiowym frezowanym w jodełkę, to gwarancja elegancji, ale również nowoczesnego stylu. Taki wzór skrzydła nadaje mu efektownego wyglądu i lekkiego charakteru.

DOOR TO DESIGN

ZOBACZ GALERIĘ
REALIZACJI I DAJ SIĘ
ZAINSPIROWAĆ!

Chcesz zaprojektować idealne drzwi aluminiowe?

Skorzystaj z naszego konfiguratora i stwórz drzwi zewnętrze, które w 100% spełnią Twoje oczekiwania.
Twój wymarzony produkt jest w zasięgu ręki!

Kolekcja Alu Design obejmuje klasyczne modele pełnych paneli aluminiowych z delikatnymi frazowaniami, aplikacjami ze stali szlachetnej odpornej na warunki atmosferyczne lub szybami.

poznaj nasze bestsellery

Pobierz katalog
– zobacz modele drzwi
aluminiowych KOBBE
i daj się zainspirować