KOLEKCJA ALU WOOD

Aluminium i prawdziwe drewno – naturalnie piękne

DOOR TO DESIGN

Kolekcja Alu Wood

Drewno i aluminium to dwa materiały najczęściej wykorzystywane do produkcji drzwi zewnętrznych. W Kobbe zdecydowaliśmy się połączyć oba te rozwiązania. Dzięki temu nie musisz się zastanawiać, na który materiał chcesz postawić. Nie rezygnuj z piękna naturalnego drewna oraz funkcjonalności i trwałości aluminium. Ciepło i natura połączone z bezpieczeństwem i niezawodnością – taka właśnie jest kolekcja drzwi zewnętrznych Alu Wood.

KOLEKCJA ALU WOOD

MODEL KB 3000

Zastosowanie drewna w panelu aluminiowym to nie tylko kwestia estetyki. Drewno jest materiałem naturalnym, który dodaje ciepła i przytulności każdemu pomieszczeniu. Dodatkowo, panele drewniane w drzwiach aluminiowych zapewniają dobrą izolację akustyczną i termiczną, co jest szczególnie istotne w przypadku drzwi zewnętrznych.

KOLEKCJA ALU WOOD

Model kb 3010

Drzwi, w których panel aluminiowy został połączony z prawdziwym drewnem, tworząc niepowtarzalny i elegancki wygląd. Są odporne na czynniki zewnętrzne, takie jak deszcz czy promieniowanie UV. Jeśli cenisz sobie naturalne piękno drewna, ale równocześnie szukasz rozwiązania, które będzie trwałe i funkcjonalne postaw na model KB 3010, który stylistyką nawiązuje do naturalnych, deskowanych drzwi.

KOLEKCJA ALU WOOD

Model KB 3020

Panele aluminiowe naszych drzwi charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. Aluminiowe ramy są w stanie wytrzymać nawet bardzo trudne warunki atmosferyczne, takie jak silne wiatry, ulewy czy mróz. Natomiast drewno to rozwiązanie, które nigdy się nie znudzi. Inspiruje pięknem przyrody i zapewnia trwałość na lata.

DOOR TO DESIGN

ZOBACZ GALERIĘ
REALIZACJI I DAJ SIĘ
ZAINSPIROWAĆ!

Chcesz zaprojektować idealne drzwi aluminiowe?

Skorzystaj z naszego konfiguratora i stwórz drzwi zewnętrze, które w 100% spełnią Twoje oczekiwania.
Twój wymarzony produkt jest w zasięgu ręki!

Unikalne połączenia aluminium z prawdziwym drewnem. Pionierskie rozwiązanie łączące nowoczesność, trwałość i naturę w jednym. Idealne rozwiązanie dla nowoczesnej stodoły i domu inspirowanego klimatem bardziej sielskim i rustykalnym. Wybierz model z tej kolekcji, jeśli chcesz przybliżyć swój dom do natury.

poznaj nasze bestsellery

Pobierz katalog
– zobacz modele drzwi
aluminiowych KOBBE
i daj się zainspirować