KOLEKCJA ALU XGLASS

Drzwi aluminiowe i szkło
połączone w jednej płaszczyźnie

DOOR TO DESIGN

Kolekcja Alu Xglass

Pierwsze wrażenie, które zachwyca i zaskakuje. Drzwi wejściowe Alu Xglass to zaawansowane rozwiązanie technologiczne. Modele w tej kolekcji stanowią połączenie drzwi aluminiowych ze szkłem. To, co nadaje im wyjątkowy charakter to fakt, że szkło i aluminium połączone są w jednej płaszczyźnie. Panel drzwi może być pomalowany w dowolnym kolorze dostępnym w naszej palecie RAL, natomiast szyba Xglass najczęściej dobierana jest w kolorze czarnym (tak jak na zdjęciach).

KOLEKCJA alu xglass

Model KB 1000

Drzwi zewnętrzne o najwyższym standardzie wykonania. W panelu zastosowano połączenie szkła i aluminium w jednej płaszczyźnie, dzięki czemu charakteryzuje się on wysoką trwałością oraz świetnymi izolacyjnymi właściwościami termicznymi i akustycznymi.

KOLEKCJA alu xglass

MODEL KB 1020

Drzwi aluminiowe, które wyróżniają się zastosowaniem technologicznie zaawansowanych rozwiązań (szkło i aluminium połączone w jednej płaszczyźnie), gwarantujących nie tylko wytrzymałość i solidność, ale także piękno i elegancję. W panelu umieszczono szybę, dzięki której można doświetlić pomieszczenie ze drzwiami.

KOLEKCJA alu xglass

Model KB 1050

Model drzwi aluminiowych, który wprowadzi do Twojego domu jeszcze więcej światła. Krótko mówiąc połączenie estetyki i funkcjonalności w którym zastosowano połączenie szkła i aluminium w jednej płaszczyźnie. Grubość zastosowanego szła wynosi 6 mm, a całe drzwi mają grubość 78 mm. Dzięki swojej prostej formie drzwi zewnętrzne KB 1050 sprawdzą się w wielu przypadkach.

DOOR TO DESIGN

ZOBACZ GALERIĘ
REALIZACJI I DAJ SIĘ
ZAINSPIROWAĆ!

Chcesz zaprojektować idealne drzwi aluminiowe?

Skorzystaj z naszego konfiguratora i stwórz drzwi zewnętrze, które w 100% spełnią Twoje oczekiwania.
Twój wymarzony produkt jest w zasięgu ręki!

Kolekcja Alu Xglass to drzwi z naklejoną na panel szybą, która stanowi ich integralną część. Szkło zadrukowane jest na czarno i stepowane, dzięki czemu można dokleić je do profilu aluminiowego. Drzwi zewnętrzne z tej kolekcji są unikatowe i nowoczesne. Bardzo dobrze prezentują się w zestawieniu z naświetlaniami bocznymi lub górnymi.

poznaj nasze bestsellery

Pobierz katalog
– zobacz modele drzwi
aluminiowych KOBBE
i daj się zainspirować