KOLEKCJA PIVOT

Drzwi aluminiowe obrotowe – dla najbardziej wymagających Klientów

DOOR TO DESIGN

Kolekcja PIVOT

Pivot to kolekcja dedykowana zadaniom specjalnym. Innowacyjne rozwiązanie sposobu otwierania pozwala na wykonanie drzwi o dużych rozmiarach. W kolekcji Pivot można inspirować się modelami innych kolekcji: alu design, alu xglass, alu quartz a także alu wood. Daje to nieograniczone możliwości w projektowaniu drzwi, które podkreślą charakter każdej inwestycji. Dzięki przesunięciu osi skrzydła możemy tworzyć drzwi o rozmiarach 1500mm szerokości i 3000mm wysokości. Istnieje także możliwość dostawienia naświetli bocznych i górnych tworząc jeszcze bardziej spektakularne konstrukcje wejściowe

Na zdjęciu spiek Abu Dhabi wykorzystany na pełnym panelu. Drzwi zewnętrzne wykonane są z najlepszej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych. Obracają się wokół osi pionowej. Taki system otwierania drzwi jest nie tylko bardzo praktyczny, ale także daje niesamowity efekt wizualny.

Chcesz zaprojektować idealne drzwi aluminiowe?

Skorzystaj z naszego konfiguratora i stwórz drzwi zewnętrze, które w 100% spełnią Twoje oczekiwania.
Twój wymarzony produkt jest w zasięgu ręki!

Kolekcja PIVOT to kolekcja dedykowana zadaniom specjalnym. Innowacyjne rozwiązanie sposobu otwierania pozwala na wykonanie drzwi o dużych rozmiarach. W kolekcji PIVOT można inspirować się modelami innych kolekcji: ALU DESIGN, ALU XGLASS,  ALU QUARTZ a także ALU WOOD. To stwarza nieograniczone możliwości w projektowaniu drzwi, które podkreślą charakter każdej inwestycji. Dzięki przesunięciu osi skrzydła możemy tworzyć drzwi o rozmiarach 1500mm szerokości i 3000mm wysokości. Istnieje także możliwość dostawienia naświetli bocznych i górnych tworząc jeszcze bardziej spektakularne konstrukcje wejściowe.  

poznaj nasze bestsellery

Pobierz katalog
– zobacz modele drzwi
aluminiowych KOBBE
i daj się zainspirować