Na wymiar wykonamy każde drzwi, w wymiarze maksymalnym 1300 mm x 2500 mm

Dostępne we wszystkich kolorach RAL

Dostępne w lakierze drewnopodobnym

Energooszczędne

Przyjazne środowisku – aluminium wykorzystane do produkcji drzwi KOBBE nadaje się do recyklingu

Do domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych – wszędzie tam, gdzie liczy się jakość i funkcjonalność

Linia MODERN

Linia Modern – nowoczesna kolekcja drzwi MODERN charakteryzuje się połączeniem paneleu aluminiowego z szybą. Modele tej linii są proste i nowoczesne, będą zawsze zgodne z trendami. Rodzaj przeszklenia w drzwiach jest ustalany indywidualnie. W drzwiach stosowana jest szyba bezpieczna VSG od zewnątrz, co wpływa na bezpieczeństwo ich użytkowania.

Linia BASIC

Linia BASIC – obejmuje podstawowe modele drzwi KOBBE, które towarzyszą nam od samego początku istnienia marki. Jest to połączenie trwałego aluminium z finezyjnymi trójwymiarowymi frezowaniami, aplikacjami ze stali nierdzewnej lub szybami. Klasyczne, geometryczne wzory to wyróżnik tej linii.

Linia INOX

Linia INOX – nowoczesne aplikacje ze stali nierdzewnej zlicowane w panelu drzwiowym to najnowsza propozycja na nowoczesne drzwi. Dodatki ze stali szlachetnej idealnie komponują się z pochwytami tego samego materiału.

Linia PRESTIGE

Linia Prestige –prestiżowa linia drzwi, gdzie panel zlicowany jest z szybą w kolorze czarnym – idealne rozwiązanie dla ludzi dynamicznych i nowoczesnych, którzy doceniają wszelkie innowacyjne rozwiązania. Drzwi wyróżniają się zarówno estetyką wykonania, jak i oryginalnym designem.

Kolekcja ALU & NATUR

Kolekcja Alu& Natur – to połączenie drzwi aluminiowych z lakierami drewnopodobnymi. Tylko w KOBBE lakiery drewnopodobne mają 10 lat gwarancji i nie są zwykłą okleiną, a trwałą powłoką, wypalaną proszkowo w certyfikowanej lakierni.

Kolekcja PIVOT

Kolekcja PIVOT to najnowsza linia produktów drzwi KOBBE . Niesamowite, nowoczesne, a przy tym lekkie w obsłudze. Nowoczesne drzwi obrotowe.