Drzwi aluminiowe KOBBE

Na aluminium
znamy się jak nikt

jesteś w dobrych rękach

Wybierając Kobbe wybierasz najwyższą jakość drzwi wejściowych

Nasze drzwi to

PONADCZASOWY DESIGN

Modele Kobbe cechuje wysoka estetyka wykonania.
Projektujemy rozwiązania, które sprawdzają się przez lata. Możesz mieć pewność, że Twoje drzwi wejściowe nie przestaną zachwycać.

Dbamy o Twoje

BEZPIECZEŃSTWO

Z nami nie musisz martwić się o nic i możesz spać spokojnie. Tworzymy drzwi o podwyższonej klasie bezpieczeństwa zgodne z certyfikatem antywłamaniowym RC2.

Postaw na swój

KOMFORT

Z nami możesz stworzyć drzwi idealne. Wybieraj spośród wielu rozwiązań użytkowych i wizualnych – zaprojektuj produkt, który będzie odpowiadał potrzebom Twojej rodziny.

Nie martw się o

TRWAŁOŚĆ

Dziesiątki lat gwarancji i komponenty od czołowych światowych dostawców.  To właśnie świat drzwi aluminiowych Kobbe. Nie wahaj się i zainwestuj w produkt na lata.

DOOR TO DESIGN

Chcesz zaprojektować idealne drzwi aluminiowe?

Skorzystaj z naszego konfiguratora i stwórz drzwi, które w 100% spełniają Twoje oczekiwania.
Twój wymarzony produkt jest w zasięgu ręki!

WYBIERZ SWÓJ STYL

DOBIERZ KOLEKCJĘ DRZWI ALUMINIOWYCH DO SWOICH POTRZEB

DOOR TO DESIGN

Kobbe – z dumą produkowane w Polsce

Cały proces produkcji drzwi odbywa się w naszym kraju. Dzięki temu czuwamy nad każdym jego etapem tym samym gwarantując trwałość i jakość tworzonego produktu. Na aluminium znamy się jak mało kto. Z nami możesz mieć pewność, że Twoje drzwi wejściowe zapewnią Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu równocześnie zachwycając swoim unikatowym wzornictwem.

Daj się oczarować i wejdź do świata KOBBE

Pobierz katalog
– zobacz modele drzwi
aluminiowych KOBBE
i daj się zainspirować

Zobacz nowości

Nowoczesne drzwi aluminiowe dla Ciebie

KOLEKCJA ALU QUARTZ

MODEL KB 2200

Minimalistyczne rozwiązanie, które zachwyca designem. Model drzwi zewnętrznych, który jest tak funkcjonalny, że nie potrzebuje żadnych zbędnych dodatków. Pełne skrzydło ze spiekiem kwarcowym (na zdjęciu spiek NATURALI Nero Greco) to prosta forma, która nigdy się nie znudzi. Skrzydło jest w pełni odporne na uszkodzenia i zarysowania.

KOLEKCJA ALU DESIGN

MODEL KB 650

Drzwi z pełnym panelem aluminiowym frezowanym w jodełkę, to gwarancja elegancji, ale również nowoczesnego stylu. Taki wzór skrzydła nadaje mu efektownego wyglądu i lekkiego charakteru.