Jak powstają

drzwi aluminiowe Kobbe

Pierwszy etap to

Proces projektowy

Etap projektowania drzwi aluminiowych rozpoczyna się od określenia wymagań klienta. Mogą one obejmować rozmiar, kolor i wszelkie inne pożądane funkcje. Po zdefiniowaniu tych wymagań (zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora), drzwi projektujemy w programie do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD). Drzwi aluminiowe Kobbe to designerskie rozwiązanie, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Na tym etapie bierzemy pod uwagę wszystkie oczekiwania i tworzymy drzwi zewnętrzne, które sprawdzą się idealnie w Twoim domu.

Po zaprojektowaniu przychodzi czas na

Proces produkcji

Po zatwierdzeniu szczegółowego projektu rozpoczynamy produkcję Twoich drzwi. Na aluminium znamy się jak mało kto. Cały proces tworzenia produktu odbywa się na naszej hali w Polsce. Szczegółowo monitorujemy każdy element procesu, żeby zadbać o najwyższą jakość naszych drzwi zewnętrznych.
Na tym etapie profile oraz blachy aluminiowe trafiają do centrum obróbki CNC, gdzie wykorzystujemy odpowiednie maszyny i oprogramowanie. Złożone panele drzwiowe trafiają do naszej nowoczesnej prasy ciśnieniowej na kilkanaście godzin. Składanie dodatków, klamek , pochwytów zamków odbywa się ręcznie z dbałością o szczegóły. 

gotowe drzwi aluminiowe przechodzą

proces kontroli jakości

Kobbe poza nowoczesnym designem to również trwałość i bezpieczeństwo. Dbamy o to, aby nasze drzwi aluminiowe spełniły wszystkie niezbędne normy. Po wyprodukowaniu weryfikujemy ich jakość wykonania, sprawność, działanie poszczególnych elementów. Jeśli drzwi pomyślnie przejdą wszystkie te testy, są gotowe do wysyłki do Klienta. 

Etap użytkowania

zobacz gotowe drzwi w domach naszych klientów